Bugün : 27 Şubat 2021 Cumartesi

 

DERİ HAKKINDA

Deri, doğanın en lüks ve aynı zamanda en pratik materyallerinden biridir.Deri; insanların ilk çağlardan itibaren , taş ve ağaçtan sonra ilk ve en çok kullandığı doğal materyaldir. Her deri, hayvanın genetik yapısına, yaşadığı çevreye ve beslenme şekline göre dokusal farklılıklar gösterir. Bir derinin cildindeki izler ve kırışıklıkların oluşturduğu benzersiz doku derinin doğal güzelliğini ve eşsizliğini temsil eder. Tabaklanan deriler, boyanıp kontrol işlemleri yapıldıktan sonra rengi ve dokusuna göre seçilerek gruplanır. Ürünün modeline göre farklı adetlerde hayvan derisi kullanılır.

DERİ MOBİLYA

Deri doğal bir kaplama ürünü olduğundan kumaş kaplama ile kıyaslanması kullanım hatasına yol açar. Deride temizlik, doğru ürünler kullanıldığında daha kolay ve etkili'dir. Hijyen ise ön plandadır.

DERİ TEMİZLİĞİ

Bu kadar doğal ve sağlıklı bir materyali uygun olmayan ürünler kullanarak tahrip etmek, hem derimize hem kendimize yapabileceğimiz büyük bir yanlıştır.temizlik
Bu kadar büyük bir sektörde mutlaka Deriye uygun olduğu söylenen bir çok ürün de olacaktır.ÖNEMLİ OLAN EN UYGUN ÜRÜNÜ, EN DOĞRU ŞEKİLDE KULLANMAKTIR.Nasıl deri üretimi Profesyonel bir iş ise; Temizliği de Aynı oranda profesyonel bir iştir. Yanlış ürünler deriniz de geriye dönülmez tahribatlara yol açabilir.(UYARI: Deri koltuklarınızda oluşan tükenmez kalem lekesi için; müdahale etmeden hemen bizi arayın.)

DERİ BOYAMA

Derinin Boyanması Özellikle ele alınması gereken öneme sahip bir konudur. Deriye uygulanan yanlış boyalar kısa süre sonra ( ilk gün çok güzel görünebilir ) Deriyi kurutmakta ve çatlamasına yol açmaktadır. Oysa ki, Deri Boyasının deriyi beslemesi gerekir. Eğer Deri, Orjinal boyasıyla ( SU BAZLI Boyalar ) boyanır ise, İlk günkü gibi canlı ve yumuşak olacaktır. Bu nedenle Derinin Boyanması sadece güzel görünmesini sağlamakla kalmaz, Derinizin ömrünüde uzatır.

bio iso14001 iso9001Hit : 110637
Son Güncelleme : 4 Ağustos 2013 Pazar

Özgü Sokak No:38/5 Siteler / ANKARA
TEL: 0- (312) - 351 00 42 GSM: 0 535 888 72 03