Bugün : 27 Şubat 2021 Cumartesi

 

Deri Boyama

DERİNİN BOYANMASI

Deri mobilyalarınızı yıllarca kullandınız ve bu zaman içerisinde temizlik ve bakımını yaptıramadınız ya da yanlış kimyasallar kullanıldı. Bu Deri yüzeyinde ve en çok derinin boyasında tahribata yol açar. İlk aldığınız renkten başka bir renkte ve göze hiç hoş gelmeyen eski bir görünümde hatta daha ileri safhada deri yüzeyinde çatlamalar mevcut. Bu aşamada yapılacak işlem derinin boyanmasıdır. Deriye orijinal renkte ve orijinal kalitede Deri boyası uygulaması ile hem deri tekrar beslenmiş olacak hem de ilk gün ki görünümüne tekrar kavuşacaktır. Boya işleminden önce yapılacak temizlik işlemi sayesinde de deriniz hijyenik olacaktır. DİKKAT: Deri koltuk Temizlik ve Bakımı iyi ve düzenli yapıldığı sürece yıllarca değerini kaybetmez ve eskimez. ÖNEMLİ BİLGİ: Kullandığımız boyalar orjinal döşemelik Deri Boyasıdır(su bazlı).Piyasada ki mevcut boyalardan farklıdır(deriyi besler, çatlamasını ve aşınmasını önler).Bu nedenle yaptığımız işe garanti verebilmekteyiz.
Deri Temizleme ve Bakımı

DERİNİN TEMİZLENMESİ

Kullanılan Deri Mobilyalar zamanla kirlenir ve hoş olmayan bir görünüme kavuşur hemde sağlığınızı tehdit eder konuma gelir. Deri yüzeylerin temizliğinde kullanılan deterjan ve benzeri kimyevi maddeler deri yüzeyinde tamiri zor tahribatlar yapar.Kaldı ki deriyi temizlemiş bile olsanız derinin yüzeyindeki koruyucu tabakayı aldığınız için derinizin yüzeyini tahrip etmiş olursunuz.Bu nedenledir ki deriniz çok çabuk kirlenecek ve bu kir tabakası derinizin gözeneklerine yerleşerek hava almasını engelleyecek ve esnekliğini kaybetmesine neden olarak çatlamasına yol açacaktır. Deri koltuk temizliği sadece estetik bir olay olarak da algılanamaz. Yüzeyde oluşan kir bakteri ve mikropların üremesi ve çoğalması için çok uygun ortamdır ki bu da sağlığınızı çok ciddi şekilde tehdit eder. Yapılan temizlik bu yüzden hijyen açısından da çok önemlidir. Deri Temizliği için kullanılacak en uygun malzeme deriye zarar vermeyen deri için özel olarak üretilmiş malzemedir.BİZ BU İŞLEM İÇİN İTALYA’DA ÜRETİLEN ISO 9001 - ISO 14001 KALİTE VE ÇEVRE SERTİFİKALARINA SAHİP ÜRÜNLER KULLANIYORUZ. Temizlikten sonra derinin kendini yenilemesi ve koruması için ayrı bir uygulama yapmak gerekmektedir. Bu uygulama içinde yine aynı sertifikalara sahip deri besleme solüsyonu kullanıyoruz. Bu uygulama sayesinde Deri yüzeyi hem daha canlı bir görünüme kavuşuyor, hem de deri beslendiği ve nem oranı dengelendiği için daha dirençli ve uzun ömürlü olması sağlanmış oluyor. Deri Temizlik ve Deri Bakım Ürünleri birbirinden farklı ürünler olduğu için uygulamanın ayrı ayrı yapılması gerekmektedir. Bütün bu nedenlerdendir ki Derinizin periyodik olarak 6 ayda bir temizlik ve Bakımının yapılması hem kullanılan derinin hem de sizin sağlığınız için gereklidir.


VİNİL MOBİLYALAR

Vinil kaplama mobilyalarımız kirlendi ve bunları temizlik için kullandığınız kimyasallar istediğiniz sonucu vermiyor. Vinil kaplamaları temizlemenin tek yolu ona uygun olarak üretilmiş doğru ürünler kullanmaktır. Yapılacak bu temizlikle mobilyalarınız neredeyse ilk günkü kadar temiz, vinil parlatıcısı ve koruyucu ile ilk günden daha parlak bir görünüme kavuşması sağlanmış olup kirlere karşı daha dirençli olur ve bu sayede daha geç kirlenecektir. Bu temizliğinde periyotlar halinde yapılması hem mobilyalarınızın estetiği açısından hem de sağlığınız açısından şarttır.

DERİ MOBİLYA İMALATI

Her türlü Deri mobilya imalatı , yenilenmesi ve tamiratı konularında da hizmet vermekteyiz.


Hit : 44191
Son Güncelleme : 14 Nisan 2012 Cumartesi

Özgü Sokak No:38/5 Siteler / ANKARA
TEL: 0- (312) - 351 00 42 GSM: 0 535 888 72 03