Kurumsal

Biz Kimiz?

Firmamız 1971’den beri Ankara’da faaliyet göstermektedir. Deri Koltuk Temizlik ve Boyama işlerini 1998 yılında Ankara’da bu sektörün öncüsü olarak başlamış, hem boya hem temizlik işlerini profesyonel ürünlerle ve ekiple yapabilen TEK FİRMA olarak faaliyetine devam etmektedir. 2005 yıllından itibaren T.B.M.M. Grup Toplantı Salonlarının Deri koltuklarının boyası ve tadilatı işlerini üstlenmiş olan firmamız, daha sonra 2006 yıllından bu yana Genel Kurul Salonunda bulunan Deri Koltuk ve Kapıların Temizlik ve Bakımı işlerini, Meclis Başkanlık Makamının Deri kapı ve Koltuklarının Boya, Temizlik ve bakımı işlerini, bu referanslarla Genel Kurmay Başkanlığı, Kara Kuvvetleri Komutanlığı, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ,Jandarma Genel Komutanlığının, Bayındırlık ve İskan Bakanlığı ve Savunma Sanayii Başkanlığının Deri Makam Koltuklarının Boyama, Temizlik ve Bakımı işlerini yapmıştır.

Türkiye’nin Mobilya Sektörde önde gelen; LAZZONI, ENNE, NATUZZİ ANKARA, İSMET MOBİLYA ANKARA, KOLLEKSİYON, CASA gibi, yine Türkiye’nin Deri sektörünün öncüleri DERSA, SESA DERİ, UYGUNER DERİ, ORİON DERİ gibi ve sektöründe isim yapmış; ULUS DİZAYN, ŞADİ USTA, ZEKİ USTA gibi önemli Firmalara profesyonel çözümler sunarak özel sektörde de kendini ispatlamıştır. Bu Güçlü Firmaların tarafımıza yönlendirdiği müşterilerinin Deri Bakım, Temizlik, Boyama ve Tadilat işlerini en iyi şekilde yapan Firmamız bu sektörde öncülüğü ve Profesyonelliği ile Takdir Toplamıştır.

Bize güvenen Bütün iş Ortaklarımıza ve Müşterilerimize Teşekkürü bir borç biliriz…

Our firm has been operating in Ankara, the capital of Turkey, since 1971. It has started providing services for Leather Armchair Cleaning and Dyeing in 1998 as a pioneer of the industry, and has since been the only firm to carry out both dyeing and cleaning with professional products and team. Our firm, having undertaken works for the dyeing and renovation of the leather chairs in TURKISH GRAND NATIONAL ASSEMBLY Group Meeting Rooms in 2005-2008-2011-2014, has later on since 2006 has carried out works for the cleaning and maintenance of the leather chairs and doors in General Assembly Hall, the dyeing, cleaning and maintenance of the leather doors and chairs of the National Assembly Speaker’s office, the cleaning and maintenance of the leather office chairs of the Gendarmerie General Command and the Ministry of Public Works and

Settlement, and the dyeing of the leather chairs of the Turkish General Staff and the Land Forces Command.

Our firm currently continues its professional operations in the sector.